Помогите перевести на казахский язык.Летом.Наступило лето.Летние месяцы-июнь, июль,август.Летом дни длинные, ночи короткие.Летом жарко, часто идут теплые дожди или ливни.Самый жаркий месяц-июль.Летом люди встают рано, ложатся п...

Помогите перевести на казахский язык. Летом. Наступило лето.Летние месяцы-июнь, июль,август.Летом дни длинные, ночи короткие.Летом жарко, часто идут теплые дожди или ливни. Самый жаркий месяц-июль.Летом люди встают рано, ложатся поздно, потому что в это время очень много работы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жазда. Жаз келді. Жазғы айлар - маусым, шілде, тамыз. Жазда күн ұзақ, түн қысқа болады. Жазда ыстық, жылы жаңбырлар жауады. Жаздың ең ыстық айы- шілде. Жазда адамдар ерте тұрып, кеш жатады, себебі осы кезде жұмыс өте көп
Гость
Жаз келді Жаз айлары -маусым,шілде,тамыз. Жаздыгүні күн ұзарады,ал түн қысқарады.Жазда күн ыстық,жылы жаңбырмен нөсер жиі жауып тұрады.Ең ыстық жаз айы шілде.Жазда адамдар ерте тұрып,кеш жатады,себебі жасайтын жұмыстары көп.