Помогите перевести текст "Интернетке қосылу үшін не істеу керек?" Интернет желісіне қосылу үшін компьютерге желілік тақта мен модем қажет. Модем - бұл компьютерлерге телефон желілері немесе басқа да байланыс тораптары арқылы мә...

Помогите перевести текст "Интернетке қосылу үшін не істеу керек?" Интернет желісіне қосылу үшін компьютерге желілік тақта мен модем қажет. Модем - бұл компьютерлерге телефон желілері немесе басқа да байланыс тораптары арқылы мәліметтер алмасуға мүмкіндік беретін құрылғы. Модем арқылы қосылым жасау үшім компьютердің иесі лайықты провайдер тауып , онымен Интернетте жұмыс істеу шарттары туралы келісімге отыруы тиіс.Осыдан кейін ол провайдерден пайдаланушы есімін , құпия сөз және өз компьютерін телефон консолі арқылы Интернетке қоса алатын қашықтағы телефон нөмірін алады .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Необходимость сделать, чтобы подключиться к Интернету?" Сетевой бортовой компьютер и модем для подключения к Интернету. Модем компьютеры, телефонные линии или другие устройства, что позволяет обмениваться информацией через сети связи. USIM сделать подключение к компьютеру через модем для работы с ним, чтобы найти владельца достойного поставщика интернет-провайдера после tïis.Osıdan быть соглашение об условиях имени пользователя, пароля, телефон и компьютер будет иметь возможность подключиться к Интернету с помощью удаленного номером консоли телефона.