ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ,пожалуйста :) Заранее большое спасибо!!!! At ten to five it was already dark and pockets of fog made very slow, cautious drivi...

ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ,пожалуйста :) Заранее большое спасибо!!!! At ten to five it was already dark and pockets of fog made very slow, cautious drivi...ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ,пожалуйста :) Заранее большое спасибо!!!! At ten to five it was already dark and pockets of fog made very slow, cautious driving essential. 2. Although the official story states that Ludwig killed himself, the circumstances of his death have never been satisfactorily explai...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 2. Хоча офіційна історія стверджує, що Людвіг наклав на себе руки, обставини його смертініколи не були задовільно пояснені. 3. Вона була безпосереднім об'єктомпро спробу в результаті якого загинули чотири людини і поранені ще чотирнадцять.4. Поїзд вдарив по мосту і удар вбив водія тапасажир. 5. Після того, як нормани, Мальта побачив смутні часи, нападусарацинами і піратів, відійде шлюбу і успадкування врізні руки, в тому числі Іспанії. 6. Вчора бачили опубліковані роботиКатіон не один набір злочинів, а два. Перші, поліцейські фігури,розповідає про злочини, зареєстрованих в місцевих відділеннях міліції. Інший, Brit-Робочі обстеження злочинності, записує досвід громадськості злочину. 7.Ренесанс побачив початок великого листа розлому, розщепленнягеть літератури з повсякденної мови. 8. Кілька речей пояснитиці відмінності. 9. Цей вік бачив довгий і звивистий жур-нея осторонь сьогоднішніх свобод. Саміт 10. Сантьяго почавПереговори, спрямовані на створення 34-країни зони вільної торгівлі в американізація вКАН (ЗСТСЮА). 11. Заголовки в суботу, 6 червня 1970 звернули паралелепіпедиlels з іншим випадком мав місце менше, ніж роком раніше.