Помогите подобрать синонимы по украинскому языку.Народу України, цивілізація світу, народний талант, орнамент з рослин, тепло рук людини.

Помогите подобрать синонимы по украинскому языку. Народу України, цивілізація світу, народний талант, орнамент з рослин, тепло рук людини.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Народ України - громадяни України, українська нація, українське суспільство; Цивілізація світу - людство всесвіту; народний талант - народна обдарованість; орнамент з рослин - рослинні візерунки; тепло рук людини - ніжність рук твоїх