Помогите поставить глагол в PS или PC: what ......(you/draw)? it .... (be) a picture of my dad. Where ... (you/work)? I ... (have) a job in a supermarket but i ... (not/like) it, so I ... (look) for a new one at the moment. Под...

Помогите поставить глагол в PS или PC: what ......(you/draw)? it .... (be) a picture of my dad. Where ... (you/work)? I ... (have) a job in a supermarket but i ... (not/like) it, so I ... (look) for a new one at the moment. Подскажите, из какого пособия взят этот тест.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
what are you drawing ? it is a picture of my dad. Where do you work? I have a job in a supermarket but I do not like it, so I am looking for a new one at the moment.