Помогите : поставте слова в давальному,орудному та кличному відмінках: Стаття,ескадрильця,театр,роман,предтеча,знання,лапша,мир,продукція,буря,хліб,душа,рілля,об*єкт, станція,малеча,ключ,мати,кошеня,ступінь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д. в. Статті, ескадрильці, Театру, роману, предтечі, знанням, лапші, миру, продукціі, бурі, хлібу, душі, ріллю(не впевнена) об'екту, станціі, малечі, ключу, матері, кошеняті, ступені