Помогите, пожал , придумать на украинське читання вирш небилицю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Акула в окулярах                                                                                                       Гуляла по коралах.                                                                                                    Вона читала книжку                                                                                                  Про дружних кішку й мишку.