Помогите пожалуйста. Срочно!!! 7 предложений на казахском языке на тему теннис. жел?

Помогите пожалуйста. Срочно!!! 7 предложений на казахском языке на тему теннис. жел??тельно с переводом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Теннис, теннис немесе [1] - екі ойыншы бәсекеге немесе ( «Solo») немесе екі ойыншылардың ( «Жұптық») екі команда, онда спорттық [2]. қарсыластары (теннис немесе теннис) объективті, ол көп емес оппоненттердің жартысында ойын өрісіне допты бірінші құлағаннан кейін қарағанда, оны көрсетуі мүмкін емес, сондықтан қарсыласы допты үшін ракеткалар пайдаланып отыр. егде сорттары, ойнап отыр - otreal теннис (немесе атауы француз нұсқасы «Jeu ​​де-Pom») ажырата - заманауи теннис жылы «теннис корты» (Lawn. Ағылшын газон [lɔːn]) ресми аты бар үй-жайда және соттың мүлдем басқа түріне. Теннис Олимпиада спорт.