Помогите пожалуйста! Заранее спасибо! ) Слово Домбраңыз по падежам! С ВОПРОСАМИ!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Атау септік- кім,не?-Домбра Ілік септік-кімнің, ненің?Домбраның Барыс септік-кімге,неге?Домбыраға Табыс септік-кімді,неді? Домбраны Жатыс септік-кімде,неде? домбырада Шығыс септік-кімнен, неден?домбырадан Көмектес септік-кіммен,немен?Домбырамен