Помогите пожалуста очень нужно нам на укроинсом задали такое упражнение нужно дописать до этого рассказа еще 4 предложениявот этот рассказ:ми любимо свою маленьки батькивщину. одни за вузеньки вулечки будиночки що притулилися д...

Помогите пожалуста очень нужно нам на укроинсом задали такое упражнение нужно дописать до этого рассказа еще 4 предложениявот этот рассказ:ми любимо свою маленьки батькивщину. одни за вузеньки вулечки будиночки що притулилися до купи маленький садочок поблизу хати а иньши за високи багатоповерхни що сягають небес широки та швиткий темп життя.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За те, що ми тут народилися і живемо за те, що тут все рідне і близьке за те, що тут є люди , яких я люблю за свою рідну мову