Помогите пожалуйста 10 слов е меняеться на і по Укр.М. с орфагрофического словаря

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лечу - літати. Несу - приніс. Везу - привіз. Лежу - приліг. Чешу - розчісую. Щільно - ущелина. Село - сіл. Мету - замітати Беру -збір зачепити - зачіпляти гребти - загрібати
Гость
Несу - приніс; Везу - привіз; Лежу - приліг; Лечу - літати; Мести - замітати; Пекти - випічка; Плести - виплітати; Семи - сім; Вести - вівши; Несу - нісши. Надеюсь, что помог Вам