Помогите пожалуйста. All about me 11 My dream job. I like......... I am good at.......... I can.......... I am going to........... I.............not............to......... I.............to be.....................

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I like English I'm good at English I can speak English I'm going to England I want to be rewritten