Помогите , пожалуйста. Берілген сөйлемнің дұрыс аудармасын табыңдар. У вас продаются книги для детей? А) Сіздер балалар туралы кітап сатып алдыңыздар ма? В) Сізден балалар кітап сатып алды ма? С) Сіздерде балаларға арналған к...

Помогите , пожалуйста. Берілген сөйлемнің дұрыс аудармасын табыңдар. У вас продаются книги для детей? А) Сіздер балалар туралы кітап сатып алдыңыздар ма? В) Сізден балалар кітап сатып алды ма? С) Сіздерде балаларға арналған кітап сатыла ма? D) Сіздер балалармен бірге кітап сатып алдыңыздар ма?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У Вас продаются книги для детей? С/ Сіздерде балаларға арналған кітап сатыла ма?
Гость
правильный ответ:C сіздерде балаларға арналған кітап сатыла ма?