Помогите, пожалуйста, кто читал произведение "Климко" 1. Чи передає, на вашу думку, автор трагізм свого власного дитинства в повісті "Климко"?З яких саме епізодів це видно? 2. В якому з епізодів найбільше розкритий характер Кли...

Помогите, пожалуйста, кто читал произведение "Климко" 1. Чи передає, на вашу думку, автор трагізм свого власного дитинства в повісті "Климко"?З яких саме епізодів це видно? 2. В якому з епізодів найбільше розкритий характер Климка? 3. Яким ви уявляєте собі Зульфата? Опишіть його, коментуючи свої враження? 4. Як письменник описує природу? Що саме він підкреслює? 5. Як німці ставилися до українського населення? Хто такі були поліцаї?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Так, передає. У початковіх епізодах, коли місто захопили італійці, та Климко виживав за цих умов разом із його другом