Помогите пожалуйста на украинском языке сложить рассказ про свой любимый сереал!!!!Мой любимый Касл. Срочно!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожний школяр має свій улюблений серіал.Мій улюблений Касл тому що в ньому розповідається____________________________,_____________________.Багато різномітній серіалів я бачила але цей самий  любимий.Я його дивилася декілька разів і мені не набридає.