Помогите пожалуйста написать мини сочинение на казахском языке на тему "моя любимая телепередача" 6-7 предложений.Например можно написать про "пусть говорят", Кто ведуший?на каком канале идет? и в чем суть программы" напишите ...

Помогите пожалуйста написать мини сочинение на казахском языке на тему "моя любимая телепередача" 6-7 предложений.Например можно написать про "пусть говорят", Кто ведуший?на каком канале идет? и в чем суть программы" напишите пожалуйста с:
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
         менің сүйікті телебағдарламам Той бестар. Онда қазақ эстрадаларының әншілері өз өнерлерін көрсетеді.Маған бұл телебағдарлама ұнайды.Мен осы бағдарлама арқылы қазақ тілінің өнерін үйреніп келемін.Той бестар телебағдарламасын әр сенбі сайын өткізбей көріп,әр әншінің өлеңдерін сүйіп тыңдаймын.