Помогите пожалуйста написать сочинение на казахском языке на тему "адамның жақсы қасиеттері " . В сочинение должно быть не менее 10 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адамнын жаксы касиеттери коп.Бул касиеттер адамды жаксы екенин корсетеди.Мысалы менин досымнын жаксы касиети ол адамдарды курметтеу.Жаксы касиеттерине коп мысал корсетуге болады.Менинде жаксы касиеттерим бар.Олар курметтеу,кадырлеу ,улкендерге комектесу тындау жане т.б.