Помогите, пожалуйста, найти твір на тему: Мої друзі через 15 років.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ммм.Ми часто задумаємося що буде коли ми не будимо навчатися в школі.В нас будуть нові друзі захоплення.Але якщо подумати я незабуду ніколи свої шкільних друзів.Якщо можно було б подивитися в майбутнє я б побачилв своїх друзів дорослими людьми.Дехто мав сімю а дехто вчився.Подумавши якими б вони не були вони залишуться в моєму серці навіки.