Помогите пожалуйста, не успеваю сделать задание по укр.языку .Треба пiдкреслити букви на позначення наголошених голосних .I видiленi слова(ТРУДАРIВ,СОНЦЕМ) записать фонетичною транскрипцiею. Пахне хліб, Як тепло пахне хліб ! ...

Помогите пожалуйста, не успеваю сделать задание по укр.языку .Треба пiдкреслити букви на позначення наголошених голосних .I видiленi слова(ТРУДАРIВ,СОНЦЕМ) записать фонетичною транскрипцiею. Пахне хліб, Як тепло пахне хліб ! Любов'ю ТРУДАРIВ, І радістю земною, І СОНЦЕМ, що всміхалося весною, І щастям наших неповторних діб. Духмяно пахне хліб.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пахне хліб, Як тепло пахне хліб! Любов"ю трударів,  І радістю земною, І сонцем, що всміхається весною, І щастям наших неповторних діб. Духмяно пахне хліб. Трударів - [т р у д а р' і в] наголос на третьому складі (на і). Сонцем - [с о н ц е м] наголос на першому складі (на о)