Помогите пожалуйста очень нужно Составь и запиши предложения I do in a school Ian like football on Sundays You start school at 9 o'clock Mother play their homework every day They works burgers Mary a...

Помогите пожалуйста очень нужно Составь и запиши предложения I do in a school Ian like football on Sundays You start school at 9 o'clock Mother play their homework every day They works burgers Mary and Tony goes shopping on Saturdays (если что это здесь по колонкам слова разбросаны и из них нужно составить предложения
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I GO TO SCHOOLI LIKE PLAYING FOOTBALL