Помогите пожалуйста, очень-очень срочно надо, кто знает ответ на єто задание :  На острові живуть лише лицарі (які завжди говорять правду) і брехуни (які завжди брешуть). Троє з них зробили по дві заяви. Перший сказав: «На остр...

Помогите пожалуйста, очень-очень срочно надо, кто знает ответ на єто задание :  На острові живуть лише лицарі (які завжди говорять правду) і брехуни (які завжди брешуть). Троє з них зробили по дві заяви. Перший сказав: «На острові живе не більше трьох людей», «Усі жителі острова – брехуни». Другий сказав: «На острові живе не більше чотирьох людей», «Не всі жителі острова – брехуни». Третій сказав: «На острові живе п’ятеро людей», «На острові не менше трьох брехунів». Скільки людей живе на острові і скільки серед них брехунів?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 брехуни  2 не брехуни