Помогите пожалуйста !!!!!!Поставьте ввопросительную форму: 1. She has a small family. 2. This engineer has a good plan. 3. These workershave smallflats. 4. We have whitethin paper. 5. We have two English classes today.

Помогите пожалуйста !!!!!! Поставьте ввопросительную форму: 1. She has a small family. 2. This engineer has a good plan. 3. These workershave smallflats. 4. We have whitethin paper. 5. We have two English classes today.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 has she a small family? 2 has this engineer a good plan? 3 have these workers small flat? 4 have we white paper? 5 have we two english classes today?