Помогите пожалуйста правильно составить предложения. Time what up you do get.Caroi get time up does what.Time have what do you breakfast. Start you what schooI time do. Go time she to does what bed

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What time do you get up? What time does Caroi get up? What time do you have breakfast? What time do you start school? What time does she go to bed?