Помогите пожалуйста! Продолжите предложения. Если сможете то 7 преложений,а если нет то 5. За ранее спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я думаю що в інтернеті є багато цікавого, але те ,що є в книжках немає в інтернеті. звичайно зараз можна скачати підручники з інтернету, але дивлячись на монітор ми псуємо собі зір. завдяки книжкам ми читаємо і непсуємо собі зір. інтернет звичайно це чудово , але почитати книжку це ще краще. както так