Помогите пожалуйста просклонять по падежам слова ғалым қайраткер и мамандық

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а.с гылым ... кайраткер...мамандык i.c гылымнын,...кайраткердiн...мамандыктын б.с гылымга...кайраткерге....мамандыкка т.с гылымды...кайраткердi....мамандыкты ж.с гылымда...кайраткерде...мамандыкта ш.с гылымнан...кайраткерден....мамандыктан к.с гылыммен...кайраткермен...мамандыкпен