ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА  решить 3 задачи . Нужно СРОЧНО .                                              1.                 Відстань між двома портами дорівнює 504 км .Рухаючись проти течіі річки , теплохід проходить цю відстань за 2...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА  решить 3 задачи . Нужно СРОЧНО .                                              1.                 Відстань між двома портами дорівнює 504 км .Рухаючись проти течіі річки , теплохід проходить цю відстань за 21 год . За скільки годин  він пройде  цю відстань за течією річки , якщо швидкість течіі дорівнює 2 км/год                                      2. Відстань між двома містами дорівнює 1264 милі . Із них одночасно вилетіли назустріч один одному два килими - літаки й зустрілися через 8 годин  після вильоту . Один із килимів пролітав 82 милі за годину . З якою швидкістю летів другий килим ?       3.        О  8 год 57 хв черепаха Катріна вирушила в подорож зі свого ставка до сусіднього . О 9 год 5 хв із цього ж ставка в тому самому напрямі вирушила черепаха Вікторія Ю яка наздогнала Катріну о 9 год 29 хв . Знайдіть швидкість , з якою рухалася Катріна , якщо відомо , що Вікторія повзла зі швидкістю 8 м/хв                                       ЗАРАНЕЕ БЛАГОДАРЮ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2)8*82=656 миль пролетів перший 1264-656=608 пролетів миль другий 608/8=76 миль за годину