Помогите пожалуйста решить задачу, СПАСИБО 1) Потрібно надрукувати 546 сторінок. Одна друкарка може надрукувати всі сторінки за 78 годин, а друга - за 91 годину. За скільки годин можуть виконати всю роботу дві друкарки, працююч...

Помогите пожалуйста решить задачу, СПАСИБО 1) Потрібно надрукувати 546 сторінок. Одна друкарка може надрукувати всі сторінки за 78 годин, а друга - за 91 годину. За скільки годин можуть виконати всю роботу дві друкарки, працюючи разом? ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА, ОЧЕНЬ НАДО, СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
546/78=7 сторінок за 1 годину друкує 1 друкарка 546/91=6 сторінок друкує за 1 год 2 друкарка 7+6=13 сторінок друкують за 1 год дві друкарки разом 546/13=42 год потрібно,щоб вони зробили це разом