Помогите пожалуйста с казахским! Напишите 4-5 предложений на казахском о троллейбусе! Можете использовать слова как в упражнении 5!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Мен троллейбусе жүру кешқұрым өтесүйемін. 2.Троллейбус керемет көлік! 3.Троллейбус мен қаланың көрінгеннүктесіне апару біледі. 4.Троллейбус 19 ғасырдың 80-жылдарынан бастап Германияда пайдаланыла бастады .