Помогите пожалуйста с сочинением В общем,нужно написать сочинение на тему : Мое увлечение(на казахском языке)И так как я увлекаюсь волейболом,немного расскажу что бы примерно в тексте было что,Хожу на секцию в школе,3 раза в не...

Помогите пожалуйста с сочинением В общем,нужно написать сочинение на тему : Мое увлечение(на казахском языке)И так как я увлекаюсь волейболом,немного расскажу что бы примерно в тексте было что,Хожу на секцию в школе,3 раза в неделю занимаюсь.Очень нравится этот спорт,иногда в свободное время так же играю в волейбол. Хватит 6-7 грамотно-написанных предложений .Заранее большое спасибо))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің əуесім. Менің əуесім волейбол.Мен осы спорт түрін қатты ұнатамын.Сондықтан мектептегі волейбол секциясына жазылдым.Аптасына үш рет қатысамын.Уақытым бос кездерде де басқа волейболшылармен бірге ойнаймын.Осылай істегенімнің тек əуес қана емес ,оның пайдасы да бар,өмірім салауатты болады.
Гость
Біздің мектепте волейбол секциясы бар. Мен барлық спорт түрлерінің ішінде волейболды ұнатамын. Сондықтан волейбол секциясына қатысымын. Аптасына үш рет барамын. Қолым бос кезде ауладағы достарыммен де волейбол ойнаймын. Біз волейболдан жарыстарға қатысып, жүлделі орындарға ие болдық. Маған волейбол ойнаған қатты ұнайды.