Помогите пожалуйста сделать украинский. СПАСИБО 1) Познач рядок, у якому всі прикметники вжиті у множині: а) голосистими, червоненького, довгого б) зимовими, дрібних, срібними в) чепурні, біленькими, яскравого 2) Познач рядок, ...

Помогите пожалуйста сделать украинский. СПАСИБО 1) Познач рядок, у якому всі прикметники вжиті у множині: а) голосистими, червоненького, довгого б) зимовими, дрібних, срібними в) чепурні, біленькими, яскравого 2) Познач рядок, у якому в написанні слів зроблено помилку? а) від сімдесяти відняти тридцять; до вісімдесяти додати п*ятнадцять; б) від шістдесяти відняти сорок п*ять; до п*ятдесяти додати шістнадцять; в) до сімдесят додати тринадцять; від п*ятдесяти відняти один 3) Серед поданих займеників познач ЛИШЕ ОСОБОВІ: а) свій, наш, твій, такий б) вони, нас, тобі, він в) стільки, нашому, таких, їх ПОМОГИТЕ, ОГРОМНОЕ СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лукич окоп дула сделки пол