Помогите пожалуйста  Склади текст-розповідь на тему "Робота в шкільному саду" (6-7 речень) використовуючи подані слова и словосполучення : саджати, дружно, радісно, саджанці, стовбури дерев, сухе гілля, зашуміти, милувати око. ...

Помогите пожалуйста  Склади текст-розповідь на тему "Робота в шкільному саду" (6-7 речень) використовуючи подані слова и словосполучення : саджати, дружно, радісно, саджанці, стовбури дерев, сухе гілля, зашуміти, милувати око. Пожалуйста помогите!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Роботою в шкільному саду повинна бути дружною.Усі повинні працювати дружно командою.Фарбувати стовбури дерев,збирати сухе гілля,саджаті квіти.А коли уся робота зроблена усі можуть радісно милувати око.