Помогите пожалуйста сладенькие вы мои*буду благодарна*Складіть і розігграйте діалог,використовуючи подані фрази. Дорогі гості,заходьте!Якщо Вам не важко,пройдіть,будь ласка.Отже,нарешті ти завітав до мене!Заходь,будь гостем!Дяк...

Помогите пожалуйста сладенькие вы мои*буду благодарна*Складіть і розігграйте діалог,використовуючи подані фрази. Дорогі гості,заходьте!Якщо Вам не важко,пройдіть,будь ласка.Отже,нарешті ти завітав до мене!Заходь,будь гостем!Дякуємо за те,що прийшли!Дякую за гостину!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 - Добридень! - Добридень! Дорогі гості, заходьте! - Як здоров'ячко? - Все добре. А як у вас? - В нас теж непогано. - Пройдіть будь ласка за стіл - Звісно. Дякуємо! - Пригощайтися - Ви теж сідайте - Зараз принесу тістечко й сяду - Ми допоможемо - Не треба, я зараз Коли усі сіли за стіл хозяйка сказала: - Отже, нарешті ви завітали до мене - Так, ми дуже цьому раді - Я теж, дуже  счастлива, що нарешті бачу вас у себе в гостях Коли гості вже збиралися їти додому хозяйка каже: - Дякую за те, що прийшли! - Дякуємо за гостину!