Помогите пожалуйста составить 8 предложений на казахском языке из словосочетаний : қазақ тілі туралы, сабаққа дейін, түстен кейін, кітапханаға қара, досыммен бірге, сабақ бойы, жаңа тақырып туралы күн сайын.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Мен қазақ тілі туралы ойладым. (Я думала о уроке казахского языка) 2. Сабаққа дейін асханаға бардым. (До урока я сходила в столовую) 3. Түстен кейін мен үй жұмысы істеймін. (После обеда я делаю уроки) 4. Кітапханаға қара қызықты кітап таптым. (Осматриваю библиотеку я нашла интересную книгу) 5. Досымен бірге кафеге бардым. (Вместе с другом сходила в кафе) 6. Сабақ бойы мен көп жауап бердім. (Во время урока я много отвечала) 7. Жана тақырып туралы шығарма жаздым. (О новой теме я написала сочинение) 8. Мен күн сайын қыдырамын. (Я гуляю каждый день)