Помогите, пожалуйста Задача 1. Фрагмент молекули білка міоглобіну містить амінокислоти, розташовані в такому порядку: валін-аланін-глутамінова кислота-тирозин-серин-глутамін. Користуючись таблицею генетичного коду, напишіть стр...

Помогите, пожалуйста Задача 1. Фрагмент молекули білка міоглобіну містить амінокислоти, розташовані в такому порядку: валін-аланін-глутамінова кислота-тирозин-серин-глутамін. Користуючись таблицею генетичного коду, напишіть структуру ділянки молекули ДНК, яка кодує цю послідовність. Задача 2. Ланцюг амінокислот білка рибонуклеази починається так: Метіонін-лізин-глутамін-треонін-аланін-аланін-лізин. З якої послідовності нуклеотидів починається ген, який відповідає цьому білку. Задача 3. Білок складається з 600 залишків амінокислот. Скільки нуклеотидів містить відповідний ген?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Задача 3. Одну аминокислоту кодирует 3 нуклеотида. 1 аминокислота - 3 нуклеотида 600 аминокислот - Х нуклеотидов. Х = 600 * 3 = 1800 нуклеотидов