Помогите пожалуйста! Задание -Складіть два речення зі словами коса,кран,лінійка,бал,гребінець що вживається в різних значеннях .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У Вікторії була довга коса. У василя була не клепана коса, якою він завжди косив траву. В школі поламався кран. Сьогодні я бачила будівельний кран. Я отримала 1 бал з математики. Сьогодні у нас в школі буде випускний бал.
Гость
Я заплітала сестрі косу. Мати працювала на полі з красою. Я відкрила кран щоб носити руки. У подвір*ї стоїть великий підйомнй кран.