ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА! Замініть сполучення слів одним-двома словами. З давніх-давен; продовжувала кипіти; надійно зачинені (двері); невеликий отвір; завмерти на місці; ні в якому разі; унікальне явище; до нашого часу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
з давніх давен - спокон, здавна,  продовжувала кипіти - кипіла надійно зачинені - закриті,  невеликий отвір - щілина, проріха, шпарина завмерти на місці - заклякнути, захолонути, закам'яніти, заніміти, ні в якому разі - ніколи, нізащо, в жодному разі, унікальне явище - рідкість, виняток, небувалість,  до нашого часу  -  дотепер, до цього, до цих пір, досі.