Помогите пожалуйста! Завтра контрольная. Нужно написать лист от имени Робинзона Крузо (или Шерлока Холмса) к детям (читателям).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогі діти ! Я , Робінзон Крузо , провівший на острові не один десяток років, хочу дати вам кілька порад Ніколи не здавайтеся , будьте винахідливими і кмітливими! Якщо будете уважними -вам буде простіше .