Помогите пожалуйста:Доберіть українські відповідники до російських фразеологізмів:1. Держать нос по ветру.2.До поры до, времени.3.Заварить кашу.4. Заколдованый круг.5.Держать ушки на макушке.6.Днём с огнём не найти . 7.Из кожи ...

Помогите пожалуйста: Доберіть українські відповідники до російських фразеологізмів: 1. Держать нос по ветру. 2.До поры до, времени. 3.Заварить кашу. 4. Заколдованый круг. 5.Держать ушки на макушке. 6.Днём с огнём не найти .  7.Из кожи лезть. 8.Кот наплакал. 9.Ждать у моря погоды.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1).Відкіль вітер віє/тримати ніс за вітром.  2).До слушної нагоди/ до пори до часу. 3).Заварити кашу. 4).Заворожене коло. 5). Бути обережним/дивитися на задні колеса. 6).І вдень із свічкою не найдеш/ шукати вітра в полі. 7).Із шкури пнутися. 8).Котові на сльози немає/ із заячий хвіст. 9).Виглядати над морем погоди (години). За словаерм Олійника і Сидоренка знайшла ;)