Помогите пожалуйста,по казахскому языку!!!Вставьте вместо точек по одной букве в каждое слово. 1) Б...з с...ға т...стік. 2) Су өт... ж...лы болд... . 3) Б...з шөлд...п, шай ішт...к. 4) Д...п ойнад...қ, шаршад...қ. 5) Кешк... қа...

Помогите пожалуйста,по казахскому языку!!!Вставьте вместо точек по одной букве в каждое слово. 1) Б...з с...ға т...стік. 2) Су өт... ж...лы болд... . 3) Б...з шөлд...п, шай ішт...к. 4) Д...п ойнад...қ, шаршад...қ. 5) Кешк... қар...й жаңб...р жауд... . 6) Б...з үй...е қайтт...қ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биз суга тустик. Су оте жылы болды. Биз шолдеп, шай иштик. Доп ойнадык, шаршадык. Кешке карай жанбыр жауды. Биз уйге кайттык.