ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!Решается оценка за четверть!УЧИЛКА ЗВЕРЬ! "Жануарлардың санын сақтап, көбейту үшін не істеуміз керек?" деген сұраққа дәлелді жауап дайындандар. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
жануарлар орманда омир сурет. сондыктан мысал ретинде орманды ал. онын коргау манызын тусиндир. орман мен жануардын арасындагы катынасты мысалга алуга болады.