Помогите пожалуйсто,нужно цытатная харектеристика с Симья дикои качки Евген Гуцало( на украинском) плиз очень надо...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Юрко — міський хлопець. Риси характеру героя: а) самовпевнений і несправедливий; б) грубий і до Тосі; в) жорстокий і байдужий до страждань качки-матері та її дітей; г) хвалькуватий та підступний. Юрко — уособлення людської жорстокості.   Тося -   сільська дівчина, яка прагнула пізнати міське життя.  Риси характеру: а) чемна і порядна; б) чуйна і добра; в) здатна до співпереживання; г) вміє прощати образи Юрка, його зневажливе ставлення до неї; д) любить природу, турбується про неї. Тося — уособлення людської доброти, милосердя.