Помогите пожайлуста написать мини сочинение о любом городе Казахстана,буквально 5-6 предложений.заранее спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біздің Қазақстанымызда көптеген қалалар бар.Солардың ішіндегі Алматыны алгым келеді.Алматы өте әдемі,ғимараттары көп қала.Алматының іші де сырты да әдемі.Сыртында үлкен,ғажайып таулар бар.Сол тауларға шығып,қараса,Алматы көрінеді.