Помогите прочитать по английски пожалуйста... Hello! My name is ..... I study a lot of subjects at school. I study Math,Reading,Russian,English,Music,Art, P.E. and Handicraft. We count and do sums at Math' s. We write words an...

Помогите прочитать по английски пожалуйста... Hello! My name is ..... I study a lot of subjects at school. I study Math,Reading,Russian,English,Music,Art, P.E. and Handicraft. We count and do sums at Math' s. We write words and sentences and speak at our Russian and English lessons.We read and learn poems at the Reading lessons. We play sports at the P.E. lesson. My favourite subject are Reading and Rassian.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хеллоу май нэйм из .... Ай стади э лот оф сабжектс эт скул. Ай стади Матз, Ридинг, Рашн, Инглиш, Мьюзик, Арт, Пи. Эй( ну я не знаю как читается, если что скажи Пи.Е) энд Хндикрафт. Ви коунт энд ду самс эт Матз'с. Ви Райт вордс энд сэнтэксис энд спик эт оур Рашн энд Инглиш лэссэнс. Ви Рид энд лёрн поэмс эт зе Ридинг лессонс. Ви плэй спортс эт зе Пи.Эй(ну так же хз) лэссэнс. Май фэйворит сабжектс ар Ридинг энд Рашн. Если тебе нужен был перевод, сорян((