Помогите продолжить текст. (5-7предложений) Я з нетерпінням чекала свій день народження. І ось моя мрія збулася. Вона подарувала мені... ( Даю 10 баллов)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вона подарувала мені багато цікавих та веселих моментів в моєму житті. Мої друзі та рідні подарували меня багато подарунків. Найкращим був песик, якого принесла бабуся. Він був такий маленький та швидкий, що я не встигала за ним. Цей день я запам"ятаю назавжди.