Помогите, прошу.. одна надежда на вас) 5. Укажіть форми безпосереднього здійснення територіальними громадами сіл, селищ та міст своїх самоврядних повноважень: А)місцеві вибори, Б)збори політичної партії, В) вибори депутатів Ве...

Помогите, прошу.. одна надежда на вас) 5. Укажіть форми безпосереднього здійснення територіальними громадами сіл, селищ та міст своїх самоврядних повноважень: А)місцеві вибори, Б)збори політичної партії, В) вибори депутатів Верховної Ради, Г)місцеві референдуми. 6. Установіть відповідність між визначеннями та термінами: А) Можливості людини, необхідні їй для існування і розвитку, Б) Встановлена державою межа та міра обов’язкової поведінки, В) Форма прямого народовладдя, за якою шляхом таємного голосування формуються представницькі органи державної влади та місцевого самоврядування. Г) Форма прямого народовладдя, за якої громадяни, шляхом голосування приймають закони та інші рішення з найважливіших питань загальнодержавного або місцевого значення 1.Референдум 2. Права людини, 3. обов’язки людини, 4. вибори 1 Підстави припинення громадянства. 2.Назви особисті та соціальні права і свободи людини, згідно Конституції України 3. Органи місцевого самоврядування 1. Територіальна громада 2. Як формуються? На який термін формуються? 3. Компетенція 4. Наведи приклад органів місцевого самоврядування
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5. А)місцеві вибори, Б)збори політичної партії, В) вибори депутатів Верховної Ради, Г)місцеві референдуми.  6. а) - права людини, б) - обов'язки людини, в) - вибори, г) - референдум 1 Підстави припинення громадянства. Громадянство припиняється у разі: 1) прийняття громадянином України іншого громадянства (іноземного) 2) внаслідок втрати громадянства (з якихось сімейних причин) 3) внаслідок репатріації 2.Назви особисті та соціальні права і свободи людини, згідно Конституції України Соціальні: право на працю, право на страйк, право на відпочинок, право на соціальний захист, право на житло, право на достатній рівень для себе і своєї сім'ї, право на медичну охорону здоров'я Особисті: право на вільний розвиток своєї особистості, право на зміну громадянства, право на повагу гідності, право на свободу та особисту недоторканість, право на недоторканість життя, право на таємницю голосування 3. Органи місцевого самоврядування  Місцеве самоврядування - це влада яка здійснюється на місцях. Тобто органи місцевого самоврядування вирішують питання місцевого значення 1. Територіальна громада 2. Як формуються? На який термін формуються? 3. Компетенція 4. Наведи приклад органів місцевого самоврядування 1. Територіальна громада є первинним суб'єктом місцевого самоврядування. 2. 1) розроблюється проект створення територіальної громади. 2) створюється план проекту, який в свою чергу повинен бути підписаний ВР АРК 3) затвердження даних планів Кабінетом Міністрів України 4) формуються на основі добровільного об'єднання.  3. Компетенція територіальних громад: 1) управління майном громади (комунальна власність) 2) утворюють, реорганізовують комунальні підприємства 3) затверджують бюджет, на місцевому значенні 4) створюють соціально-економічні та соціально-культурні програми  5) здійснють контроль за комунальними підприємствами 4. Існують такі органи місцевого самоврядування: 1) територіальні громади 2) сільська,селищна,міська ради 3) виконавчі органи сільської, селищної, міської влади 4) районні та обласні ради