ПОМОГИТЕ ПРОВЕРИТЬ НА НАЛИЧИЕ ОШИБОК БЕЗ СПАМА ИНАЧЕ ЖАЛОБА! текст на одну страницу просто фоток много

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 First of all, I would like to tell you 2 who knows /has known 3 heR 4 was an ordinary boy 5 She knew a lot of words 6 A girl should be seen but not heard 7 However, 8 by looking through the newspapers 9 coped with all her problems 10 when her Dad didn't buy her a book 11 to the village by herself 12read a book 13children's books 14 started ??????? 15 great expectations 16 During the following afternoons 12 She was reading 13 She was totally ????? 14 in a week