Помогите пж 15 баллов Қосымшаларын жаз Сен жаз... Сіз жаз... Ол жаз... Мен тыңда.. Сіз тыңда... Ол тыңда... Мен оқи... Ол оқи.. Мен сөйле... Сен сөйле.... Сіз сөйле....

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сен жазасың Сіз жазасыз Ол жазады Мен тыңдаймын Сіз тыңдайсыз Ол тыңдайды Мен оқимын Ол оқиды Мен сөйлеймін Сен сөйлейсің Сіз сөйлейсіз