помогите разобрать предложение за частинами мови)))       Він стояв якийсь час.вже промоклий до рубця.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він - займенник стояв - дієслово якийсь - частка час - iменник вже - прислівник промоклий - прикметник до - прийменник рубця - iменник наверно так)
Гость
Він-займенник  Стояв-дієслово Якийсь-прикметник Час-іменник Вже-прийменник Промоклий-прикметник До-прийменник Рубця-іменник