Помогите развязать задачу. Господарка продавала на ринку яблука. Першому покупцеві вона продала половину всіх яблук та ще одне яблуко, другому-половину залишку та ще 3 яблука, третьму-половину залишку та ще 2 яблука. Після цьог...

Помогите развязать задачу. Господарка продавала на ринку яблука. Першому покупцеві вона продала половину всіх яблук та ще одне яблуко, другому-половину залишку та ще 3 яблука, третьму-половину залишку та ще 2 яблука. Після цього у господарки залишилося 5 яблук. Скільки яблук було у жінки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5+2 = 7 - половина яблок после второй покупки. 7*2 = 14 яблок было после двух покупок. 14+3 = 17 - половина яблок после первой покупки 17*2 = 34 яблока было после первой покупки 34+1 = 35 - половина всех яблок. 35*2 = 70 яблок было изначально.