Помогите решить контрольную !!! Отдам все балы что имею! Варіант 1 1. Знайдіть пром

Помогите решить контрольную !!! Отдам все балы что имею! Варіант 1 1. Знайдіть проміжки зростання і спадання функції у = -х2 + 2х – 3. 2. Знайдіть екстремуми функції у = х3 – 6х2. 3. Дослідіть функцію у = х3 – 3х та побудуйте її графік. 4. Складіть рівняння дотичної до графіка функції у = х3 – х2 у точці з абсцисою xO = -1. 5. Знайдіть найбільше та найменше значення функції у = х+ на відрізку [1; 3]. Варіант 2 1. Знайдіть проміжки зростання і спадання функції у = х2 - 2х + 3. 3. Дослідіть функцію у = 3х - х3 та побудуйте її графік. 4. Складіть рівняння дотичної до графіка функції у = х3 + х2 у точці з абсцисою xo = 1. 5. Знайдіть найбільше та найменше значення функції у =- х на відрізку [1; 4]. Варіант 3 1. Знайдіть проміжки зростання і спадання функції у = 3х2 - 6х + 7. 2. Знайдіть екстремуми функції у = 2х2 - х3. 3. Дослідіть функцію у = х4 - 4х2 та побудуйте її графік. 4. Складіть рівняння дотичної до графіка функції у = 12х – х3 у точці з абсцисою xo = 1. 5. Знайдіть найбільше та найменше значення функції у = х3 - 4:х на відрізку [0; 3].
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Переведи и напиши все по русски